Polska, kopiejka, 1862 BM

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:22:00
Polska, kopiejka, 1862 BM

Polska, kopiejka, 1862 BM

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:22:00
429238
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), kopiejka, 1862 BM, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 481, Brekke 96, Plage 507

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 31