Polska, dienieżka, 1852 BM

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:21:40
Polska, dienieżka, 1852 BM

Polska, dienieżka, 1852 BM

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:21:40
429239
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), dienieżka, 1852 BM, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 874, Brekke 62, Plage 515

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 31