Polska, 1 kopiejka, 1852 ВМ

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:21:20
Polska, 1 kopiejka, 1852 ВМ

Polska, 1 kopiejka, 1852 ВМ

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:21:20
429679
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 kopiejka, 1852 ВМ, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 868 (R), Brekke 125, Plage 497

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 48