Polska, 3 grosze polskie, 1830 FH

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:20:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:20:20
429673
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze polskie, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1038, Iger KK.30.1.a (R), Plage 171

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 37