Polska, szóstak, 1755 EC

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:17:00
Polska, szóstak, 1755 EC

Polska, szóstak, 1755 EC

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:17:00
429473
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szóstak, 1755 EC, Lipsk
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 693 var. i, Kop. 2102 (R2)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 28