Polska, półgrosz, 1563

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:06:20
Polska, półgrosz, 1563

Polska, półgrosz, 1563

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:06:20
429518
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1563, Wilno, odmiana z dużą Pogonią, herb Topór na rewersie, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA132-33 (R), Kop. 3270

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 28