Polska, półgrosz, 1563

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:06:00
Polska, półgrosz, 1563

Polska, półgrosz, 1563

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:06:00
429517
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1563, Wilno, herb Topór na rewersie, końcówki legend POLO M D L / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA148-40, Kop. 3270

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27