Polska, półgrosz, 1561

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:05:40
Polska, półgrosz, 1561

Polska, półgrosz, 1561

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:05:40
429516
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1561, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA113-29, Kop. 3264

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 14