Polska, półgrosz, 1560

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:05:00
Polska, półgrosz, 1560

Polska, półgrosz, 1560

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:05:00
429514
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1560, Wilno, końcówki legend L / LITV
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA371-24, Kop. 3259

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 13