Polska, półgrosz, 1550

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:02:40
Polska, półgrosz, 1550

Polska, półgrosz, 1550

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:02:40
429508
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1550, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA45-13, Kop. 3242

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 20