Polska, półgrosz, 1548

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:01:20
Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:01:20
429459
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1548, Wilno, końcówki legend LI / LITVA, odmiana z arabską cyfrą 1 w dacie
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA38-12, Kop. 3240

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 35