Polska, szeląg, 1531

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:58:20
Polska, szeląg, 1531

Polska, szeląg, 1531

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:58:20
429235
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1531, Toruń, końcówki napisów PRVS / PRVSSIE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3080, Kurp. (1506-73) 253 (R)

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 21