Polska, trojak, 1536

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:57:20
Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:57:20
429450
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, trojak, 1536, Elbląg, na rewersie ELBIN kończy napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rysy, patyna, rzadki typ monety
Literatura: Iger E.36.1.a (R2), Kop. 7088 (R5), Pfau 85, Slg. Marienburg 9216

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 175