Zakon Krzyżacki, brakteat, (ok. 1277–1288)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:42:20

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:42:20
429600
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, (ok. 1277–1288), Na łuku krzyż, po bokach po kulce, pod łukiem sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.20 g, zgięcie
Literatura: BRP Prusy T5.2, Sarbsk 39, Str. 21, Vossberg 99, W. 28a, Wieleń 23

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 24