Śląsk, halerz miejski, po 1381

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:41:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:41:20
429599
Opis: Śląsk - Księstwo Opawskie - Przemek I (1377–1433), halerz miejski, po 1381, Opawa, Aw: Litera P z krzyżem lub lilią po lewej stronie, legenda, Rw: Tarcza herbowa miasta, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.2 mm, 0.18 g, bardzo rzadki, ciemna patyna
Literatura: BRP GŚl 77, BRP SM 11.3, Fbg 528, FbgCDS 828, Frynas S.Opava.1.2 (R), Kop. 6360 (R5)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 34