Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:35:20

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:35:20
429602
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż w obwódce z kulek, w każdym kącie mały krzyż, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie krzyż i pastorał, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.80 g, lekko gięty
Literatura: CNP VI 658

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 31