Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:35:00

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:35:00
429049
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Aw: Fronton świątyni z kolumnami, legenda, Rw: Krzyż z kulkami w kątach, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony, 20.6 mm, 1.29 g, podgięty
Literatura: Dbg 1325, CNP typ I

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 32