Niemcy, denar typu OAP

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:33:20
Niemcy, denar typu OAP

Niemcy, denar typu OAP

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:33:20
429057
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-D-O oraz T-I-T-I, legenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, po lewej Λ, po prawej leżąca litera E, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.8 mm, 1.31 g, podgięty, patyna
Literatura: Hatz typ IV.19.e

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 77