Niemcy, denar typu OAP

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:31:20
Niemcy, denar typu OAP

Niemcy, denar typu OAP

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:31:20
429052
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, Aw: Krzyż, w kątach O-D-O-D, + D… REX, Rw: Kaplica z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, ATEAHLHT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 20.0 mm, 1.32 g, patyna, gięty
Literatura: Hatz III.6.c

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 21