Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (255–256)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:17:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:17:20
429433
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Salonina (żona Galiena), antoninian bilonowy, (255–256), Samosata, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, CORN SALONINA AVG, Rw: Westa stojąca na wprost, trzymająca Wiktorię oraz berło, VESTA AETERNA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: bilon, 22.6 mm, 3.63 g, patyna
Literatura: RIC 71, C. 146

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 30