Cesarstwo Rzymskie, antoninian, (248–249)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:17:00

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:17:00
429266
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, (248–249), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PHILIPPVS AVG; Rw: Nobilitas stojąca na wprost z głową w prawo, trzymająca berło i glob, po lewej litera G, NOBILITAS AVGG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.2 mm, 3.09 g, patyna
Literatura: RIC 8

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 48