Cesarstwo Rzymskie, denar, (230)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:15:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:15:40
429317
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, (230), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP SEV ALEXAND AVG, Rw: Cesarz stojący w stroju wojskowym, w prawo, trzymający włócznię oraz glob, P M TR P VIIII COS III P P
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.0 mm, 3.12 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: RIC 105, C. 401

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 42