Cesarstwo Rzymskie, sesterc, (162–163)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:13:40

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:13:40
429176
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), sesterc, (162–163), Rzym, Aw: Głowa władcy w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES M AVREL ANTONINVS AVG P M, Rw: Salus stojąca w lewo, trzymająca berło oraz karmiąca węża owiniętego wokół ołtarza, SALVS AVGVSTOR TR P XVI. w odcinku COS III
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.4 mm, 26.26 g, patyna, krążek pękniety
Literatura: RIC 843, C. 564

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 56