Grecja i posthellenistyczne, obol, (V w. pne)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:09:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:09:20
429593
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, obol, (V w. pne), Aw: Proton dzika w lewo, Rw: W kwadracie incusum głowa lwa w prawo
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.1 mm, 0.66 g, korozja
Literatura: SNG Cop. 50

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 28