Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, (III–II w. pne)
Zakończenie: 27-11-2025 20:06:20
429305
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, (III–II w. pne), Aw: Głowa nimfy w diademie w prawo, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, ΙΣΤΙ / Α]ΕΩΝ |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 14.7 mm, 2.40 g |
| Literatura: | SNG Cop. 527 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 94