Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, (III–II w. pne)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:06:20

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:06:20
429305
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, (III–II w. pne), Aw: Głowa nimfy w diademie w prawo, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, ΙΣΤΙ / Α]ΕΩΝ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 2.40 g
Literatura: SNG Cop. 527

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 94