Partia, drachma

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:05:20
Partia, drachma

Partia, drachma

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:05:20
429299
Opis: Partia - Mitradates II Epifanes (124–87 pne), drachma, Aw: Popiersie władcy w lewo, Rw: Rw: Arsakes I (pierwszy król Partów) na tronie skierowany w prawo z łukiem w ręku, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΒΑΣΙΛΕΩΝ ΜΕΓΑΛΟV ΑΡΣΑΚΟV ΕΠΙΦΑΝΟVΣ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.7 mm, 4.02 g, delikatna patyna
Literatura: Sellwood typ 27

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 81