czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 3/2006

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:02:20
428069
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 3/2006
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 51 stron formatu A4, miękka okładka, w środku artykuł dotyczący lennych monet Hospodarstwa Mołdawskiego (autorstwa E.Kopickiego) czy bardzo ciekawy katalog szóstaków Jana Kazimierza wybitych w mennicy lwowskiej (autorstwa A. Kriżanowskiego, S. Biełopolskiego i W. Szłapińskiego)

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 32