wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza..

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:01:00

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 20:01:00
428081
Opis: wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza bite w mennicach zarządzanych przez Andrzeja i Tomasza Tymfów w latach 1662-1667 (przypisane do poszczególnych mennic), Lwów 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 86 stron formatu A4, miękka oprawa, ilustracje w tekście

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 38