Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn... | III+ |
— start 48 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Pierwsza Pielgrzymka na Jasną Górę, 1979
428871
Aw: Popiersie paieża lekko w lewo, JASNA GÓRA 4-6 CZERWIE... | I |
— start 18 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal ślubny, 2020
428873
Aw: Matka Boska Częstochowska, z Dzieciątkiem, KRÓLOWO PO... | I/I- |
— start 24 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka LOP
428950
Litery LOP w wieńcu, nad nimi żubr, odznaka jednoczęsciow... | I/I- |
— start 12 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, oznaka wojsk samochodowych
428829
Dwa koła z osią i kolumną kierownicy, z osi wyrastają dwa... | II- |
— start 18 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona |