Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn...
III+

start 48 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Pierwsza Pielgrzymka na Jasną Górę, 1979
Polska, Pierwsza Pielgrzymka na Jasną Górę, 1979
428871
Aw: Popiersie paieża lekko w lewo, JASNA GÓRA 4-6 CZERWIE...
I

start 18 zł

21 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal ślubny, 2020
Polska, medal ślubny, 2020
428873
Aw: Matka Boska Częstochowska, z Dzieciątkiem, KRÓLOWO PO...
I/I-

start 24 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Polska, odznaka LOP
Polska, odznaka LOP
428950
Litery LOP w wieńcu, nad nimi żubr, odznaka jednoczęsciow...
I/I-

start 12 zł

40 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, oznaka wojsk samochodowych
Rosja, oznaka wojsk samochodowych
428829
Dwa koła z osią i kolumną kierownicy, z osi wyrastają dwa...
II-

start 18 zł

34 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.