Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, talar, 1631 HI
428651
Aw: Popiersie władcy w zbroi w prawo, w prawej dłoni miec... | III |
1 000 zł szac. 800 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 16.12.1974
99407
rzadsza seria L, numeracja 1926974 | I |
1 050 zł szac. 800 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bojowie, 1/24 statera typu Atena-Alkis, (ok. II–I w. pne)
429170
Aw: Garb, Rw: Atena krocząca w lewo, trzymająca tarczę i ... | III/III+ |
1 050 zł szac. 600 zł 254 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1610
428573
Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyzej hełmy z labrami i... | III |
1 050 zł szac. 800 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek, 1891 E
428751
| III/IV |
1 050 zł szac. 150 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar pośmiertny, 1827
428941
napis na obrzeżu GOTT SEGNE SACHSEN | II |
1 100 zł szac. 1 500 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1824
428944
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura LOSCH F., MAXIMILIANO ... | II+/I- |
1 100 zł szac. 1 500 zł 84 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2.000 złotych, 1.05.1977
99706
rzadka seria C, numeracja 6142897 | I |
1 150 zł szac. 500 zł 187 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1696
428524
Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Pod koroną wie... | III+/II- |
1 150 zł szac. 1 000 zł 284 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
428810
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | II |
1 200 zł szac. 500 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona |