Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, talar, 1631 HI
Niemcy, talar, 1631 HI
428651
Aw: Popiersie władcy w zbroi w prawo, w prawej dłoni miec...
III

1 000 zł

szac. 800 zł

61 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 500 złotych, 16.12.1974
Polska, 500 złotych, 16.12.1974
99407
rzadsza seria L, numeracja 1926974
Certyfikat
I

1 050 zł

szac. 800 zł

21 wyświetleń

0 zakończona
Bojowie, 1/24 statera typu Atena-Alkis, (ok. II–I w. pne)
Bojowie, 1/24 statera typu Atena-Alkis, (ok. II–I w. pne)
429170
Aw: Garb, Rw: Atena krocząca w lewo, trzymająca tarczę i ...
III/III+

1 050 zł

szac. 600 zł

254 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar, 1610
Niemcy, talar, 1610
428573
Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyzej hełmy z labrami i...
III

1 050 zł

szac. 800 zł

57 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 5 marek, 1891 E
Niemcy, 5 marek, 1891 E
428751
III/IV

1 050 zł

szac. 150 zł

23 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar pośmiertny, 1827
Niemcy, talar pośmiertny, 1827
428941
napis na obrzeżu GOTT SEGNE SACHSEN
II

1 100 zł

szac. 1 500 zł

38 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal pamiątkowy, 1824
Niemcy, medal pamiątkowy, 1824
428944
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura LOSCH F., MAXIMILIANO ...
II+/I-

1 100 zł

szac. 1 500 zł

84 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 2.000 złotych, 1.05.1977
Polska, 2.000 złotych, 1.05.1977
99706
rzadka seria C, numeracja 6142897
Certyfikat
I

1 150 zł

szac. 500 zł

187 wyświetleń

0 zakończona
Austria, talar, 1696
Austria, talar, 1696
428524
Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Pod koroną wie...
III+/II-

1 150 zł

szac. 1 000 zł

284 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
428810
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR...
II

1 200 zł

szac. 500 zł

63 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.