Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn... | III+ |
— start 48 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Kazimierz Wielki – późniejsza kopia (ODLEW) medalu, kopia odlana w XIX w.
428863
Aw: Półpostać króla w lewo, w koronie, z tarczą, na dole ... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Władysław Warneńczyk – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, wykonana w XIX wieku
428861
Aw: Półpostać władcy w lewo, w hełmie i zbroi, na dole sy... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Dewocjonalia, medalik Maryjny, 1866
428876
sygnowany A DE ANGELIS; Aw: Matka Boża błogosławiąca wier... | III/IV |
26 zł szac. 40 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (późniejszy odlew), 1894
428864
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, Rw: Dąb, na ... | III |
105 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
428512
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | II/II+ |
125 zł szac. 100 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy
428813
Wieniec, na stronie odwrotnej tarcza otoczona małymi wień... | III/III- |
30 zł szac. 50 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
428810
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | II |
1 200 zł szac. 500 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Za Konia Remontowego, 1937
428811
Aw: Orzeł państwowy, MINISTERSTWO SPRAW WOJSKOWYCH, Rw: ... | III/IV |
540 zł szac. 100 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
428510
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | I- |
310 zł szac. 150 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona |