Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Władysław Warneńczyk – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, wykonana w XIX wieku
428861
Aw: Półpostać władcy w lewo, w hełmie i zbroi, na dole sy... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn... | III+ |
— start 48 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Kazimierz Wielki – późniejsza kopia (ODLEW) medalu, kopia odlana w XIX w.
428863
Aw: Półpostać króla w lewo, w koronie, z tarczą, na dole ... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (późniejszy odlew), 1894
428864
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, Rw: Dąb, na ... | III |
105 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Przemysł II, 1986
428865
Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura JJ, PRZEM... | I |
32 zł szac. 30 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Władysław Łokietek, 1989
428866
Aw: Popiersie władcy w prawo, z lewej sygnatura JJ, WŁADY... | I |
32 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Kazimierz Wielki, 1985
428867
Aw: Popiersie Kazimierza Wielkiego, z prawej sygnatura JJ... | I |
34 zł szac. 30 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Ślubowanie Jana Kazimierza
428868
Aw: Scena audiencji, OBRADY SEJMU / NA JASNEJ GÓRZE / W 1... | I |
18 zł szac. 30 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Veni, Vidi, Deus Vicit
428869
Aw: Scena przekazania szabli Żółkiewskiego Janowi III Sob... | I |
18 zł szac. 30 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Kazimierz Pułaski
428870
Aw: Półpostać, po prawej KAZIMIERZ / PUŁASKI / OBROŃCA / ... | I |
18 zł szac. 30 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona |