Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (późniejszy odlew), 1894
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (późniejszy odlew), 1894
428864
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, Rw: Dąb, na ...
III

105 zł

szac. 30 zł

50 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Władysław Warneńczyk – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, wykonana w XIX wieku
Polska, Władysław Warneńczyk – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, wykonana w XIX wieku
428861
Aw: Półpostać władcy w lewo, w hełmie i zbroi, na dole sy...
III+

48 zł

szac. 80 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Kazimierz Wielki – późniejsza kopia (ODLEW) medalu, kopia odlana w XIX w.
Polska, Kazimierz Wielki – późniejsza kopia (ODLEW) medalu, kopia odlana w XIX w.
428863
Aw: Półpostać króla w lewo, w koronie, z tarczą, na dole ...
III+

48 zł

szac. 80 zł

47 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn...
III+

start 48 zł

37 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.