Niemcy, odznaka pamiątkowa

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:22:20
Niemcy, odznaka pamiątkowa

Niemcy, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:22:20
428814
Opis: Niemcy, odznaka pamiątkowa, Jeździec na koniu skaczącym przez płotki, niżej REITER / VEREIN, na stronie odwrotnej wygrawerowane A. Lux v. / Kuhnersheim / 187–4–5–6
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.0 mm, 6.57 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 43