Rosja, 15 kopiejek, 1915 BC

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:18:00
Rosja, 15 kopiejek, 1915 BC

Rosja, 15 kopiejek, 1915 BC

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:18:00
428920
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 15 kopiejek, 1915 BC, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Bitkin 142, Kazakov 481

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 180