Rosja, 20 kopiejek, 1861 СПБ ФБ

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:17:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:17:00
428917
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), 20 kopiejek, 1861 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, niewielka rysa nad datą
Literatura: Adrianov 1861a, Bitkin 173

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200