Niemcy, 3 marki, 1911 A

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:08:00
Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:08:00
428739
Opis: Niemcy - Lubeka – miasto, 3 marki, 1911 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: przetarte, patyna, rzadkie, nakład 33.334 sztuk
Literatura: AKS 4, Jaeger 82

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 26