Niemcy, 5 marek, 1907 D

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:05:20
Niemcy, 5 marek, 1907 D

Niemcy, 5 marek, 1907 D

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:05:20
428716
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 5 marek, 1907 D, Monachium
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, uszkodzenie rantu
Literatura: AKS 201, Jaeger 46

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 12