Niemcy, 5 marek, 1894 D

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:04:20
Niemcy, 5 marek, 1894 D

Niemcy, 5 marek, 1894 D

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:04:20
428707
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 5 marek, 1894 D, Monachium
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna
Literatura: AKS 201, Jaeger 46

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 15