Niemcy, 2 marki, 1901 G

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 22:02:20
Niemcy, 2 marki, 1901 G

Niemcy, 2 marki, 1901 G

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 22:02:20
428693
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907) - system markowy, 2 marki, 1901 G, Karlsruhe
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, ryski, miejscowa patyna
Literatura: AKS 154, Jaeger 28

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 25