Niemcy, talar (Vereinstaler), 1858

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:56:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:56:20
428676
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), talar (Vereinstaler), 1858, Stuttgart
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, na rewersie nierówno merna patyna
Literatura: AKS 77, Davenport 959, Thun 439

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 28