Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1790 IEC

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:52:20

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:52:20
428657
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), 2/3 talara (gulden), 1790 IEC, Drezno
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kahnt 1155, Merseburger 1964, Schön 246

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 63