Niemcy, talar, 1848 A

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:49:20
Niemcy, talar, 1848 A

Niemcy, talar, 1848 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:49:20
428636
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), talar, 1848 A, Berlin
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczony
Literatura: AKS 74, Davenport 769, Thun 256

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 35