Niemcy, 1/3 talara, 1802 A

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:49:00
Niemcy, 1/3 talara, 1802 A

Niemcy, 1/3 talara, 1802 A

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:49:00
428633
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 1/3 talara, 1802 A, Berlin
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: AKS 20, Schrötter 66, Olding 107

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30