Niemcy, talar, 1766 FU

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:44:20
Niemcy, talar, 1766 FU

Niemcy, talar, 1766 FU

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:44:20
428597
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Fryderyk II (1760–1785), talar, 1766 FU, Kassel, Aw: Głowa władcy w prawo, legenda, Rw: Ukoronowana, owalna tarcza herbowa podtrzmywana przez lwy, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.98 g, szara patyna
Literatura: Davenport 2301, Hoffmeister 2322, Schön 120

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 59