Niemcy, 12 groszy maryjnych, 1691

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:43:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:43:00
428579
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Rudolf August i Antoni Ulryk (1685–1704), 12 groszy maryjnych, 1691, Zellerfeld
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczone
Literatura: Welter 2086

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 37