Niemcy, talar, 1775 A

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:40:40
Niemcy, talar, 1775 A

Niemcy, talar, 1775 A

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:40:40
428563
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1775 A, Amberg, typ PATRONA BAVARIAE
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.80 g, miejscowa, ciemna patyna na monecie, krążek gięty
Literatura: Davenport 1954, Hahn 330

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 34