Holenderskie Indie Wschodnie (1726–1949), 1/10 guldena, 1884

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:35:40

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:35:40
428505
Opis: Holenderskie Indie Wschodnie (1726–1949), 1/10 guldena, 1884, Utrecht
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.25 g, patyna
Literatura: KM 304

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 19