Austria, 1/2 talara, 1694

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:34:20
Austria, 1/2 talara, 1694

Austria, 1/2 talara, 1694

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:34:20
428943
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), 1/2 talara, 1694, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa pod kapeluszem z chwostami, wokoło legenda, Rw: Święty Rupert i Św. Vergiliusz vis a vis, wokoło legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14,54 g, stara, ciemna patyna
Literatura: Probszt 1817, Zöttl 2183

Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 37