Austria, 20 krajcarów, 1841 A
Zakończenie: 20-11-2025 21:31:00
Austria, 20 krajcarów, 1841 A
428907
| Opis: | Austria - Ferdynand I (1835–1848), 20 krajcarów, 1841 A, Wiedeń |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
| Literatura: | Herinek 231 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 209